EasySail, s.r.o.

Pro rekreační střediska, hotely a kempy ...
má EasySail katamaran 4 základní přednosti:

1. Konkurenční výhoda! Pokud můžete jako ubytovací zařízení nabídnout klientům k dispozici i "8-mi místnou plachetnici", je to jistě velmi atraktivní nabídka, která může rozhodnout ve Váš prospěch! Přitom Vás tato výhoda v očích klientů přijde velmi levně a pokud má např. hotel i vlastní pláž, může být provoz katamaranů EasySail velmi brzy výdělečný.

2. Nízké náklady! Pořizovací a provozní náklady EasySailu jsou díky "nafukovací technologii" v poměru k trvanlivosti a užitné hodnotě nebývale nízké. Manipulace s EasySailem a jeho uskladnění mimo sezónu jsou velmi snadné (podívejte se též na půjčovny sportovních potřeb).

3. Jednoduchý provoz! EasySail je plavidlo, které Vám po všech stránkách zaručuje bezstarostný provoz. K ovládání lodi není třeba jachtařských zkušeností ani licence, zároveň nafukovací plováky snižují riziko poranění posádky i ostatních plavců. Loď lze velmi snadno přenést např. na pláž a do kempu, lze ji velmi snadno a levně opravit, přičemž vše je dimenzováno tak, že vydrží i velmi nešetrné zacházení a vysoké vlnobití.

4. Speciální program pro rekreační střediska, hotely a kempy! Jelikož naším zájmem je také to, aby si EasySail mohlo nezávazně vyzkoušet co nejvíce lidí, máme "za tuto propagaci" právě pro rekreační střediska, hotely a kempy připraven zvýhodněný program.

Zavři okno