EasySail, s.r.o.

Pro půjčovny sportovních potřeb má
EasySail katamaran 5 základních předností:

1. Atraktivita! Prostorná paluba a veliká nosnost ES umožňují nalodění více osob nebo hned celé rodiny. To je pro klienta atraktivní a v jeho očích to příznivě snižuje cenu vypůjčení. Snadné ovládání a stabilita lodi je zřejmá na první pohled, tzn. ani jachtařské začátečníky to neodrazuje od půjčení. V konečném důsledku je obojí výhodné pro půjčovnu, jelikož klient: a) si v průměru půjčuje loď na podstatně delší dobu a inklinuje k delším vyjížďkám z nichž se mnohdy vrací se zpožďěním, b) za delší dobu se naučí loď lépe ovládat, takže ji následně doporučuje a sám se k ní vrací, c) delšími intervaly a lepším ovládáním lodi snižuje dále riziko poškození a zároveň méně často "obtěžuje" obsluhu.

2. Jednoduchý provoz! Nízký ponor, nafukovací plováky, sklápěcí kýl a kormidlo umožňují bez rizika poškození přistát prakticky kdekoliv! Zároveň rapidně snižují riziko zranění plavců a poškození ostatními plavidly i překážkami ve vodě.

3. Minimální poruchovost! Nafukovací plováky jsou vyrobeny tak, aby dlouhodobě odolaly i velmi nešetrnému zacházení. V případě poškození se navíc dají velmi snadno opravit.

4. Nízké náklady! Pořizovací a provozní náklady EasySailu jsou v poměru k trvanlivosti a užitné hodnotě nebývale nízké. Manipulace s EasySailem a jeho uskladnění mimo sezónu jsou velmi snadné.

5. Speciální program pro půjčovny! Jelikož naším zájmem je také to, aby si EasySail mohlo nezávazně vyzkoušet (půjčit) co nejvíce lidí, máme za tuto propagaci právě pro půjčovny připraven zvýhodněný program.

Zavři okno