EasySail, s.r.o.

Pro záchranné týmy a hasiče má
EasySail katamaran 5 základních předností:

1. Široké možnosti využití! Maximálně prostorná paluba, velká nosnost (650 kg) a maximální stabilita činí z EasySailu ideální plavidlo pro využití větším počtem osob. Může se stát např. plovoucí základnou nebo transportní lodí. Motorová varianta EasySailu možnosti použití ještě rozšiřuje a umožňuje katamaranu i při plném nákladu dosahovat velmi slušné rychlosti.

2. Snadný převoz! EasySail je velmi skladný a lehký, takže jej lze na místo zásahu přepravit snadno i osob. vozem. Náklady na transport jsou v porovnání s jinými loděmi nesrovnatelně nižší.

3. Snadné uskladnění! Díky skládací konstrukci a nafukovacím plovákům lze EasySail velmi snadno složit do malých balíků a uskladnit prakticky kdekoliv.

4. Bezpečnost a jednoduché ovládání! EasySail je plavidlo, které Vám po všech stránkách zaručuje bezstarostný provoz. K ovládání lodi není třeba zvláštních zkušeností. Nafukovací plováky snižují riziko poranění posádky i zachraňovaných. Loď lze velmi snadno přenést, lze ji velmi snadno a levně opravit. 4 nezávislé komory plováků zajišťují neustálou plavbyschopnost.

5. Přistání! S EasySailem je možno přistát prakticky kdekoliv. Konstrukce a provedení nafukovacích plováků umožňuje přistát i velmi nešetrně např. na kamenitém břehu nebo u betonového mola. Bez rizika poškození lze také přistát u jiných plavidel.

Zavři okno