EasySail, s.r.o.

Pro expedice má
EasySail katamaran 5 základních předností:

1. Široké možnosti využití! Prostorná paluba, velká nosnost a maximální stabilita činí z EasySailu ideální plavidlo pro využití větším počtem osob. Může se stát např. jakousi plovoucí základnou, transportní lodí a zároveň plachetnicí. Motorová varianta EasySailu možnosti použití ještě rozšiřuje.

2. Snadný převoz! EasySail je velmi skladný a lehký, takže jej lze na místo expedice přepravit osob. vozem, autobusem i letadlem a náklady na transport jsou v porovnání s jinými loděmi nesrovnatelně nižší. Zároveň Vám odpadají náklady spojené s kotvením, údržbou. Pro případ pokračování expedice loď jednoduše složíte do malých balíků a tak mnohem snáze naleznete prostor k dočasnému uskladnění.

3. Bezpečnost a jednoduché ovládání! EasySail je plavidlo, které Vám po všech stránkách zaručuje bezstarostný provoz. K ovládání lodi není třeba jachtařských zkušeností ani licence, zároveň nafukovací plováky snižují riziko poranění a zvyšují "komfort" posádky. Loď lze velmi snadno přenést, lze ji velmi snadno a levně opravit. 4 nezávislé komory plováků zajišťují neustálou plavbyschopnost.

4. EasySail přeplutím Atlantiku prakticky dokázal svou nezničitelnost. Konstrukce, materiály a zpracování zaručují extrémní odolnost proti poškození. Plováky jsou vyrobeny podle nejnovějších a velice přísných požadavků v extrémním raftingu. Konstrukce je dimenzována tak, aby s velikou rezervou odolala i největšímu myslitelnému zatížení.

5. Speciální program pro expedice! Jelikož naším zájmem je také to, abychom EasySail otestovali v těch nejnáročnějších podmínkách a zajistili tím plavidlu náležitou publicitu, máme pro expedice připraven zvýhodněný program.

Zavři okno