EasySail, s.r.o.

Pro rybáře má
EasySail katamaran 6 základních předností:

1. Široké možnosti využití! Maximálně prostorná paluba, velká nosnost (650 kg) a maximální stabilita činí z EasySailu ideální plavidlo pro využití větším počtem osob nebo pro dlouhodobější pobyt. Může se stát např. plovoucí základnou, transportní lodí nebo místem pro pohodlné "táboření uprostřed jezera". Motorová varianta EasySailu možnosti použití ještě rozšiřuje a umožňuje katamaranu i při plném nákladu dosahovat velmi slušné rychlosti.

2. Snadný převoz! EasySail je velmi skladný a lehký, takže jej lze na místo přepravit snadno i osob. vozem. Náklady na transport jsou v porovnání s jinými loděmi nesrovnatelně nižší.

3. Nízké náklady! Pořizovací a provozní náklady EasySailu jsou díky "nafukovací technologii" v poměru k trvanlivosti a užitné hodnotě nebývale nízké. Manipulace s EasySailem a jeho uskladnění mimo sezónu jsou velmi snadné.

4. Přistání! S EasySailem je možno přistát prakticky kdekoliv. Konstrukce a provedení nafukovacích plováků umožňuje přistát i velmi nešetrně např. na kamenitém břehu nebo u betonového mola. Bez rizika poškození lze také přistát u jiných plavidel.

5. Bezpečnost a jednoduché ovládání! EasySail je plavidlo, které Vám po všech stránkách zaručuje bezstarostný provoz. K ovládání lodi není třeba jachtařských zkušeností ani licence, zároveň nafukovací plováky snižují riziko poranění a zvyšují "komfort" posádky. Loď lze velmi snadno přenést, lze ji velmi snadno a levně opravit. 4 nezávislé komory plováků zajišťují neustálou plavbyschopnost.

6. Minimální poruchovost! Nafukovací plováky jsou vyrobeny tak, aby dlouhodobě odolaly i velmi nešetrnému zacházení. V případě poškození se navíc dají velmi snadno opravit, a to i za mokra.

Zavři okno