EasySail, s.r.o.

Pro letní dětské tábory má
EasySail katamaran 5 základních předností:

1. Široké možnosti využití! Prostorná paluba, velká nosnost a maximální stabilita činí z EasySailu ideální plavidlo pro využití větším počtem osob. Může se stát např. jakousi plovoucí základnou, transportní lodí a zároveň plachetnicí, na níž se může každý velmi snadno naučit jachtařské abecedě. Motorová varianta EasySailu možnosti použití ještě rozšiřuje.

2. Bezpečnost a jednoduché ovládání! EasySail je plavidlo, které Vám po všech stránkách zaručuje bezstarostný provoz. K ovládání lodi není třeba jachtařských zkušeností ani licence, zároveň nafukovací plováky snižují riziko poranění posádky i ostatních plavců. Loď lze velmi snadno přenést, lze ji velmi snadno a levně opravit, přičemž vše je dimenzováno tak, že vydrží i velmi nešetrné zacházení a vysoké vlnobití.

3. Atraktivní rozšíření! Pokud můžete v prázdninovém programu nabídnout "8-mi místnou plachetnici" je to pro děti a jejich rodiče jistě velmi atraktivní nabídka, která může rozhodnout ve Váš prospěch!

4. Nízké náklady a jednoduchý provoz! Pořizovací a provozní náklady EasySailu jsou díky "nafukovací technologii" v poměru k trvanlivosti a užitné hodnotě nebývale nízké. Manipulace s EasySailem a jeho uskladnění mimo sezónu jsou velmi snadné. EasySail je plavidlo, které Vám po všech stránkách zaručuje bezstarostný provoz. K ovládání lodi není třeba jachtařských zkušeností ani licence, zároveň nafukovací plováky snižují riziko poranění posádky i ostatních plavců. Loď lze velmi snadno přenést např. na pláž a do kempu, lze ji velmi snadno a levně opravit, přičemž vše je dimenzováno tak, že vydrží i velmi nešetrné zacházení a vysoké vlnobití.

5. Speciální program pro letní dětské tábory! Jelikož naším zájmem je také to, aby si EasySail mohlo nezávazně vyzkoušet co nejvíce lidí, máme "za tuto propagaci" právě pro letní tábory připraven zvýhodněný program. Navíc, podle našich zkušeností je na EasySail jako sportovní náčiní investičního charakteru možné získat státní dotaci.

Zavři okno