EasySail, s.r.o.

Pro sportovní a zájmové kluby má
EasySail katamaran 4 základní přednosti:

1. Široké možnosti využití! Prostorná paluba, velká nosnost a maximální stabilita činí z EasySailu ideální plavidlo pro využití větším počtem osob. Může se stát např. jakousi plovoucí základnou, transportní lodí a zároveň plachetnicí, na níž se může každý velmi snadno naučit jachtařské abecedě. Motorová varianta EasySailu možnosti použití ještě rozšiřuje.

2. Nízké náklady! Pořizovací a provozní náklady EasySailu jsou díky "nafukovací technologii" v poměru k trvanlivosti a užitné hodnotě nebývale nízké. Manipulace s EasySailem a jeho uskladnění mimo sezónu jsou velmi snadné.

3. Bezpečnost a jednoduché ovládání! EasySail je plavidlo, které Vám po všech stránkách zaručuje bezstarostný provoz. K ovládání lodi není třeba jachtařských zkušeností ani licence, zároveň nafukovací plováky snižují riziko poranění posádky i ostatních plavců. Loď lze velmi snadno přenést, lze ji velmi snadno a levně opravit, přičemž vše je dimenzováno tak, že vydrží i velmi nešetrné zacházení a vysoké vlnobití.

4. Snadný převoz! EasySail je velmi skladný a lehký, takže jej lze např. na místo sportovních akcí přepravit osob. vozem, autobusem i letadlem a náklady na transport jsou nulové nebo v porovnání s pevnými loděmi nesrovnatelně nižší.

Zavři okno