EasySail, s.r.o.

Pro cestovní kanceláře má
EasySail katamaran 4 základní přednosti:

1. Konkurenční výhoda! Pokud můžete jako cestovní kancelář nabídnout např. v ceně zájezdu "8-mi místnou plachetnici" je to pro klienty jistě velmi atraktivní nabídka, která může rozhodnout o koupi zájezdu právě u Vás!

2. Snadný převoz! EasySail je velmi skladný a lehký, takže lze na místo zájezdů přepravit osob. vozem, autobusem i letadlem a náklady na transport jsou nulové nebo v porovnání s pevnými loděmi nesrovnatelně nižší (příkl.: doprava 8 metrové plachetnice na S Itálie a zpět Vás přijde nejméně na 20.000 Kč). Zároveň Vám odpadají náklady spojené s kotvením, údržbou a skladováním po sezóně apod. (u 8 m. plachetnice jsou roční náklady na provoz a kotvení v Itálii nejméně 30.000 Kč)

3. Jednoduchý provoz! EasySail je plavidlo, které Vám po všech stránkách zaručuje bezstarostný provoz. K ovládání lodi není třeba jachtařských zkušeností ani licence, zároveň nafukovací plováky snižují riziko poranění posádky i ostatních plavců. Loď lze velmi snadno přenést např. na pláž a do kempu, lze ji velmi snadno a levně opravit, přičemž vše je dimenzována tak, že vydrží i velmi nešetrné zacházení a vysoké vlnobití.

4. Speciální program pro cestovní kanceláře! Jelikož naším zájmem je také to, aby si EasySail mohlo nezávazně vyzkoušet co nejvíce lidí, máme "za tuto propagaci" právě pro cestovní kanceláře připraven zvýhodněný program.

Zavři okno